Starší přípravka 2015/17

3 MÍSTO V LIGOVÉM ROČNÍKU 2016/17

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Gold_Cup_Transparent_PNG_Clipart
20161210_090035

LIGA 2016/17

KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK

16:00 - 17:00.

 

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora 20 19 1 0 297:94 58
2 ČAFC Praha 20 17 1 2 339:135 52
3 TJ Lokomotiva Praha, o. s. 20 13 1 6 216:161 40
4 Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov 20 12 1 7 231:120 37
5 Sportovní klub Čechoslovan Chuchle 20 12 1 7 260:162 37
6 Tělovýchovná jednota Ruzyně 20 12 1 7 209:136 37
7 Tělovýchovná jednota Březiněves 20 7 1 12 162:178 22
8 Tělovýchovná jednota A. F. K. S L I V E N E C 20 7 0 13 185:216 21
9 1. FC BARRANDOV z. s. 20 3 2 15 152:298 11
10 Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. 20 2 1 17 112:334 7
11 Tělovýchovná jednota Spoje Praha 20 1 0 19 70:399 3

 

 

Rozpis zápasů jaro 2017

SRAZ JE HODINU PŘED ZAČÁTKEM.

 

 

13 kolo 02.04.2017 16:30 Neděle TJ Lokomotiva Praha : TJ Ruzyně 11:8 LOKOMOTIVA (UMT) FOTO
12 kolo 07.04.2017 17:30 Pátek TJ  A.F.K. Slivenec : TJ Lokomotiva Praha 8 : 9 SLIVENEC (UMT) FOTO
14 kolo 23.04.2017 17:00 Neděle VOLNO : TJ Lokomotiva Praha -- : -- VOLNO FOTO
15 kolo 28.04.2017  16:00 Pátek TJ Lokomotiva Praha : TJ Sokol Bílá Hora 3 : 12 LOKOMOTIVA (UMT) FOTO
16 kolo 08.05.2017  10:30 Pondělí ČAFC Praha : TJ Lokomotiva Praha 15 : 7 ČAFC (UMT) FOTO
17 kolo 12.05.2017  17:00 Pátek TJ Lokomotiva Praha : TJ Spoje Praha 14 : 4 LOKOMOTIVA (UMT) FOTO
18 kolo 21.05.2017 14:30 Neděle TJ Březiněves : TJ Lokomotiva Praha 7 : 8 BŘEZINĚVES (TRÁVA) FOTO
19 kolo 27.05.2017 11:00 Sobota TJ Sokol Lochkov : TJ Lokomotiva Praha 8 : 8 LOCHKOV (TRÁVA) FOTO
20 kolo 02.06.2017 16:00 Pátek TJ Lokomotiva Praha : SK Chuchle 12 : 6 LOKOMOTIVA (UMT) FOTO
21 kolo 09.06.2017 17:00 Pátek FK Zlíchov 1914 : TJ Lokomotiva Praha 8 : 19 ZLÍCHOV (TRÁVA) FOTO
22 kolo 16.06.2017 16:00 Pátek TJ Lokomotiva Praha : 1. FC Barrandov 12 : 4 LOKOMOTIVA (UMT) FOTO

***

Výsledky zápasů podzim 2016

1. kolo

09.09.2016 16:00 pátek TJ Lokomotiva Praha TJ SLIVENEC 12:3 LOKOMOTIVA UMT
dsc_0867

2. kolo

18.09.2016 17:00 neděle TJ Ruzyně TJ Lokomotiva Praha 15 : 1 RUZYNĚ 
 dsc_0586

3. kolo

25.09.2016 16:30 pátek TJ Lokomotiva Praha NEHRAJE SE -- : -- VOLNO
 

4. kolo

01.10.2016 09:00 sobota TJ Sokol Bílá Hora TJ Lokomotiva Praha 16 : 6 BÍLÁ HORA UMT

20161001_083607

 

5. kolo

07.10.2016 16:00 pátek TJ Lokomotiva Praha ČAFC Praha 8 :12 LOKOMOTIVA UMT

st

 

6. kolo

14.10.2016 17:00 pátek TJ Spoje Praha TJ Lokomotiva Praha 1 : 33 SPOJE TJ.

20161014_164826

 

7. kolo

21.10.2016 16:00 pátek TJ Lokomotiva  Praha TJ Březiněves (12)15 15 : 6 LOKOMOTIVA UMT

dsc_0953

 

8. kolo

28.10.2016 16:00 pátek TJ Lokomotiva Praha TJ Sokol Lochkov 4 : 7 LOKOMOTIVA UMT

st

 

9. kolo

04.11.2016 18:00 pátek TJ Lokomotiva Praha SK Čechoslovan Chuchle 9:8 LOKOMOTIVA UMT

20161104_175553

 
 

10. kolo

11.11.2016 16:00 pátek TJ Lokomotiva Praha FC Zlíchov 1914 15 : 5 LOKOMOTIVA UMT

unnamed

 
 

11. kolo

19.11.2016 09:00 sobota FC BARRANDOV  TJ Lokomotiva Praha 8: 9 FK ZLÍCHOV T.

st

LIGA 2015/16

TABULKA

 

Rozpis zápasů jaro 2016

SRAZ JE HODINU PŘED ZAČÁTKEM ZÁPASU.

14. kolo

Sobota 16. 4. 2016 10:00
TJ Sokol Troja - TJ Lokomotiva Praha, o. s.   6:9
20160416_093758

10. kolo

Neděle 24. 4. 2016 13:45
TJ Ruzyně - TJ Lokomotiva Praha 7:3
 20160410_142117

11. kolo

Pátek 29. 4. 2016 16:00
TJ Lokomotiva Praha - 1999 Praha 5:8
 dsc_0586

12. kolo

Sobota 7. 5. 2016 09:00
TJ Sokol Řepy - TJ Lokomotiva Praha   5:8
 20160507_085018

13. kolo

Pátek 13. 5. 2016 16:00
TJ Lokomotiva Praha - TJ Sokol Nebušice   6:3
 20160513_155513

15. kolo

Neděle 5. 6. 2016 10:00
TJ Lokomotiva Praha - SK Uhelné sklady Praha   3:10
 20160605_092902

16. kolo

Sobota 4. 6. 2016 09:00
TJ Sokol Bílá Hora - TJ Lokomotiva Praha   8:2
 20160604_085030

17. kolo

Sobota 11. 6. 2016 10:00
TJ Lokomotiva Praha - TJ Sokol Lipence   3:11
20160507_085018

18. kolo

Pátek 17. 6. 2016 17:30
TJ SLAVOJ SUCHDOL - TJ Lokomotiva Praha

lokologo_plastikamensi2ROZPIS ZÁPASŮ PODZIM 2015

1. kolo

Neděle 6. 9. 2015 10:30
TJ Lokomotiva Praha, o. s. - Tělovýchovná jednota Ruzyně

Rozhodčí: Krejčí Václav.

2. kolo

Neděle 13. 9. 2015 15:00
1999 Praha - TJ Lokomotiva Praha, o. s.

Rozhodčí: Jírovec Šimon.

3. kolo

Pátek 18. 9. 2015 16:00
TJ Lokomotiva Praha, o. s. - TJ Sokol Řepy

Rozhodčí: Konvalinka Jiří.

4. kolo

Pátek 25. 9. 2015 17:00
TJ Sokol Nebušice - TJ Lokomotiva Praha, o. s.
 

5. kolo

Pátek 2. 10. 2015 16:00
TJ Lokomotiva Praha, o. s. - Tělocvičná jednota Sokol Troja

Rozhodčí: Konvalinka Jiří.

6. kolo

Sobota 10. 10. 2015 08:15
SK Uhelné sklady Praha - TJ Lokomotiva Praha, o. s.

Rozhodčí: Maiello Francesco.

7. kolo

Pátek 16. 10. 2015 16:00
TJ Lokomotiva Praha, o. s. - Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
 

8. kolo

Sobota 24. 10. 2015 11:00
Tělovýchovná jednota SOKOL LIPENCE - TJ Lokomotiva Praha, o. s.

Rozhodčí: Kovář Václav.

9. kolo

Pátek 30. 10. 2015 16:00
TJ Lokomotiva Praha, o. s. - Tělovýchovná jednota SLAVOJ SUCHDOL

Rozhodčí: Konvalinka Jiří.