Mladší přípravka 2015/17

VÍTĚZ LIGOVÉHO ROČNÍKU 2016/17

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Gold_Cup_Transparent_PNG_Clipart

LIGA 2016/17

TRÉNINKY ZAČÍNAJÍ OD 14.2.2017

KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK

16:00 - 17:00.

Tabulka celková sezona 2016/17

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 TJ Lokomotiva Praha, o. s. 22 20 1 1 317:96 61
2 SK Uhelné sklady Praha 22 17 1 4 235:110 52
3 FK Union Strašnice z.s. 22 17 1 4 260:146 52
4 Spartak Kbely z.s. 22 15 1 6 247:171 46
5 Tělocvičná jednota Sokol Vinoř 22 13 0 9 292:147 39
6 Viktorka Žižkov 22 11 1 10 271:234 34
7 BĚCHOVIČTÍ SRŠNI o.s. 22 9 0 13 249:217 27
8 TJ Sokol Cholupice B 22 8 3 11 229:226 27
9 FK Klánovice, o.s. 22 8 1 13 237:226 25
10 Tělovýchovná jednota Sokol Královice 22 5 2 15 139:282 17
11 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 22 3 1 18 163:351 10
12 Tělovýchovná jednota Spoje Praha 22 0 0 22 74:507 0

SRAZ JE HODINU PŘED ZAČÁTKEM.

Rozpis a výsledky zápasů jaro 2017*

13 kolo 01.04.2017 12:00 Sobota Viktorka Žižkov - TJ Lokomotiva Praha 9 : 15 VÍTKOV (TRÁVA) FOTO
12 kolo 07.04.2017 16:30 Pátek Spartak Kbely - TJ Lokomotiva Praha 4 : 25 KBELY (TRÁVA) FOTO
14 kolo 21.04.2017 17:00 Pátek TJ Lokomotiva Praha- FK Union Strašnice 16 : 3 LOKOMOTIVA (UMT) FOTO
15 kolo 29.04.2017 09:30 Sobota BĚCHOVIČTÍ SRŠNI - TJ Lokomotiva Praha  12:17 BĚCHOVICE (TRÁVA) FOTO
16 kolo 05.05.2017 16:00 Pátek TJ Lokomotiva Praha - FK Klánovice 7 : 5 LOKOMOTIVA (UMT) FOTO
17 kolo 13.05.2017 11:00 Sobota Tj Sokol Královice - TJ Lokomotiva Praha 2 : 18 KRÁLOVICE (TRÁVA) FOTO
18 kolo 19.05.2017 17:00 Pátek TJ Lokomotiva Praha - TJ Spoje Praha 24 : 3 LOKOMOTIVA (UMT) FOTO
19 kolo 26.05.2017 17:00 Pátek Tj Kyje Praha 14 - TJ Lokomotiva Praha 4 : 18 KYJE (UMT) FOTO
20 kolo 04.06.2017 16:00 Neděle TJ Lokomotiva Praha - TJ Sokol Cholupice B 9 : 9 LOKOMOTIVA (UMT) FOTO
21 kolo 11.06.2017 14:30 Neděle SK Uhelné sklady Praha - TJ Lokomotiva Praha 11 : 7 UHELNÉ SKLADY (TRÁVA) FOTO
22 kolo 17.06.2017 09:00 Sobota TJ Lokomotiva Praha - TJ Sokol Vinoř 10 : 3 LOKOMOTIVA (UMT) FOTO

***

Výsledky zápasů podzim 2016

 

1. kolo

09.09.2016 17:30 pátek TJ Lokomotiva Praha Spartak Kbely 14 : 3 LOKOMOTIVA UMT
dsc_0868
 

2. kolo

16.09.2016 16:00 pátek TJ Lokomotiva Praha Viktorka Žižkov 9 : 2 LOKOMOTIVA UMT

3. kolo

23.09.2016 16:30 pátek FK Union Strašnice TJ Lokomotiva Praha 5 : 8 UNION STRAŠNICE T.

 20160923_173549

 

 

 

 

4. kolo

30.09.2016 16:00 pátek TJ Lokomotiva Praha BĚCHOVIČTÍ SRŠNI 9 : 3 LOKOMOTIVA UMT

20160930_154849

 

5. kolo

07.10.2016 16:00 pátek FK Klánovice TJ Lokomotiva Praha 0 : 20 KLÁNOVICE T.

20161007_155418

 

6. kolo

16.10.2016 10:00 neděle TJ Lokomotiva Praha TJ Sokol Královice (6) 12: 7 LOKOMOTIVA UMT

20161016_093627

 

7. kolo

21.10.2016 16:30 pátek TJ Spoje Praha TJ Lokomotiva Praha 1 :35 SPOJE TJ

20161021_162643

 

8. kolo

29.10.2016 08:30 sobota TJ Lokomotiva Praha TJ Kyje Praha 42 : 0 LOKOMOTIVA UMT

mp

9. kolo

05.11.2016 12:00 sobota TJ Sokol Cholupice B TJ Lokomotiva Praha 6 : 20 CHOLUPICE TRÁVA.

20161105_115104

 

10. kolo

11.11.2016 17:30 pátek TJ Lokomotiva Praha SK Uhelné sklady Praha 9 : 3 LOKOMOTIVA UMT

20161111_172644

11. kolo

20.11.2016 14:30 neděle TJ Sokol Vinoř TJ Lokomotiva Praha 1 : 13 VINOŘ UMT

20161120_142855

LIGA 2015/16

TABULKA

 

Rozpis zápasů jaro 2016

SRAZ JE HODINU PŘED ZAČÁTKEM ZÁPASU.

12. kolo

Pátek 8. 4. 2016 17:00
TJ Spoje Praha - TJ Lokomotiva Praha, o. s. 5:14
 
20160408_164519
 

13. kolo

Neděle 17. 4. 2016 09:30

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI o.s. - TJ Lokomotiva Praha, o. s.  7:3

 20160417_092451

14. kolo

Pátek 22. 4. 2016 16:00
TJ Lokomotiva Praha - TJ Sokol Vinoř 5:0
20160422_155007 

15. kolo

Sobota 30. 4. 2016 09:30
TJ Sokol Dolní Počernice - TJ Lokomotiva Praha  5:10
 20151121_092607_11

16. kolo

Pátek 6. 5. 2016 16:00
TJ Lokomotiva Praha - TJ Slovan Bohnice   13:12
 20160506_152539

17. kolo

Sobota 14. 5. 2016 09:00
TJ AVIA Čakovice - TJ Lokomotiva Praha    9:4
 20160514_082812

18. kolo

Pátek 20. 5. 2016 16:00
TJ Lokomotiva Praha - FK Klánovice   2:10
 20160520_175456

19. kolo

Pátek 27. 5. 2016 17:00
TJ Kyje Praha 14 - TJ Lokomotiva Praha   8:11
 20160417_092451

20. kolo

Pátek 3. 6. 2016 16:00
TJ Lokomotiva Praha - TJ Březiněves   0:14
 20160603_152902

21. kolo

Neděle 12. 6. 2016 15:00
TJ Satalice - TJ Lokomotiva Praha   10:4
 20160514_082812

22. kolo

Pátek 17. 6. 2016 16:00
TJ Lokomotiva Praha - SK Třeboradice

lokologo_plastikamensi2

ROZPIS ZÁPASŮ PODZIM 2015 

10. kolo

TJ Lokomotiva Praha, o. s. - TJ Satalice  4:3

Pátek 6. 11. 2015 17:00 56 diváků
Rozhodčí: Konvalinka Jiří.

Mladší přípravka vítězí!

V posledním zápase na domácím hřišti podzimní části ligy, poráží naše mužstvo v důležitém zápase TJ Satalice 4:3 a a odskakují Satalicím na rozdíl 6 bodů. Chlapcům  za předvedený výkon gratulujeme.

Foto

Pozápasové rozhovory

1. kolo

Čtvrtek 17. 9. 2015 17:00
TJ Lokomotiva Praha, o. s. - Tělovýchovná jednota Spoje Praha

2. kolo

Pátek 11. 9. 2015 16:00
TJ Lokomotiva Praha, o. s. - BĚCHOVIČTÍ SRŠNI o.s.

Rozhodčí: Konvalinka Jiří.

3. kolo

Pátek 18. 9. 2015 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř - TJ Lokomotiva Praha, o. s.
 

4. kolo

Sobota 26. 9. 2015 10:00
TJ Lokomotiva Praha, o. s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Počernice

Rozhodčí: Krejčí Václav.

5. kolo

Neděle 4. 10. 2015 08:45
Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 o.s. - TJ Lokomotiva Praha, o. s.

Rozhodčí: Hájek Michal.

6. kolo

Pátek 9. 10. 2015 16:00
TJ Lokomotiva Praha, o. s. - Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice

Rozhodčí: Konvalinka Jiří.

7. kolo

Pátek 16. 10. 2015 16:30
FK Klánovice, o.s. - TJ Lokomotiva Praha, o. s.

Rozhodčí: Maiello Francesco.

8. kolo

Pátek 23. 10. 2015 16:00
TJ Lokomotiva Praha, o. s. - Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14

Rozhodčí: Konvalinka Jiří.

9. kolo

Neděle 1. 11. 2015 14:00
Tělovýchovná jednota Březiněves - TJ Lokomotiva Praha, o. s.

Rozhodčí: Kušta Petr.

10. kolo

Pátek 6. 11. 2015 17:00
TJ Lokomotiva Praha, o. s. - Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice

Rozhodčí: Konvalinka Jiří.

11. kolo

Pátek 13. 11. 2015 18:00
Sportovní klub Třeboradice - TJ Lokomotiva Praha, o. s.

Rozhodčí: Majer Ladislav.