Zimní pohár 2015/17

Zimní pohár 2016/17

2. Ročník

Gold_Cup_Transparent_PNG_Clipart

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

ROZPIS ZÁPASŮ

DATUM

ČAS

TÝM

 

TÝM

26.11.2016
9:00 FC Tempo Praha 10 : 15 Loko Vltavín
10:30 TJ Březiněves 3 : 0 TJ Slovan Bohnice
12:00 SK Uhelné sklady Praha 3 : 0 TJ Sokol Praha Troja
10.12.2016
9:00 Loko Vltavín 10 : 2 TJ Březiněves
10:30 TJ Sokol Praha Troja 1 : 23 FC Tempo Praha
12:00 TJ Slovan Bohnice 6 : 11 SK Uhelné sklady Praha
29.01.2017 
9:00 TJ Sokol Praha Troja 3:4 Loko Vltavín
10:30 SK Uhelné sklady Praha 16:0 TJ Březiněves
12:00 FC Tempo Praha 12:7 TJ Slovan Bohnice
21.01.2017 :
9:00 Loko Vltavín 1:11 SK Uhelné sklady Praha
11:30 TJ Slovan Bohnice 5:8 TJ Sokol Praha Troja
13:00 TJ Březiněves 5:9 FC Tempo Praha
18.02.2017
9:00 TJ Slovan Bohnice 6:7 Loko Vltavín
10:30 FC Tempo Praha 1:18 SK Uhelné sklady Praha
12:00 TJ Sokol Praha Troja 8:1 TJ Březiněves

   

O 5. MÍSTO

 4.3.2017

     

5 se 6

  9:00

 TJ Březiněves

3 :13

 TJ Slovan Bohnice

PLAY OFF

SEMIFINÁLE

  4.3.2017

       

2 se 3

10:30

 Loko Vltavín

7:4

 FC Tempo Praha

1 se 4

12:00

 TJ Sokol Praha Troja

0:11

 SK Uhelné sklady Praha

O 3. MÍSTO

 

4.3.2017

 13:30

FC Tempo Praha

2:11

TJ Sokol Praha Troja

FINÁLE

4.3.2017

 15:00

 Loko Vltavín

2:12

 SK Uhelné sklady Praha

 

 

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ (16:30)

***Celkové pořadí***


1. SK Uhelné sklady Praha

2. Loko Vltavín

3. TJ Sokol Praha Troja

4. FC Tempo Praha

5. TJ Slovan Bohnice

6. TJ Březiněves

 

1.SK Uhelné sklady Praha

2.Loko Vltavín

3.TJ Sokol Praha Troja

4.FC Tempo Praha

5.TJ Slovan Bohnice

6.TJ Březiněves

TABULKA

  TÝM Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body
1 SK Uhelné sklady Praha 5 5 0 0 59:8 15
2 Loko Vltavín 5 4 0 1 37:32 12
3 FC Tempo Praha 5 3 0 2 55:46 9
4 TJ Sokol Praha Troja 5 2 0 3 16:36 6
5 TJ Březiněves 5 1 0 4 11:43 3
6 TJ Slovan Bohnice 5 0 0 5 24:41 0

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

ROZPIS ZÁPASŮ

DATUM

ČAS

TÝM

 

TÝM

03.12.2016        
  9:00 TJ Slivenec 6:13 Loko Vltavín
  10:30 TJ Kyje 0:3 TJ Slovan Bohnice
  12:00 SK Uhelné sklady Praha 6:11 TJ Březiněves
17.12.2016        
  9:00 Loko Vltavín 23:3 TJ Kyje
  10:30 TJ Březiněves 3:20 TJ Slivenec
  12:00 TJ Slovan Bohnice 4:9 SK Uhelné sklady Praha
14.01.2017        
  9:00 TJ Březiněves 7:10 Loko Vltavín
  10:30 SK Uhelné sklady Praha 19:0 TJ Kyje
  12:00 TJ Slivenec 27:0 TJ Slovan Bohnice
28.01.2017     :  
  9:00 Loko Vltavín 12:5 SK Uhelné sklady Praha
  10:30 TJ Slovan Bohnice 5:6 TJ Březiněves
  12:00 TJ Kyje 0:38 TJ Slivenec
25.02.2017        
  9:00 TJ Slovan Bohnice 5:10 Loko Vltavín
  10:30 TJ Slivenec 15:3 SK Uhelné sklady Praha
  12:00 TJ Březiněves 7:13 TJ Kyje

 

PLAY OFF

SEMIFINÁLE

11.3.2017

 

 

 

 

1 se 4

9:00

 LOKO VLTAVÍN

11:2

SK UHELNÉ SKLADY

2 se 3

10:30

 TJ SLIVENEC

11:9

TJ BŘEZÍNĚVES

 

O 5. MÍSTO

25.3.2017

9:00

TJ SLOVAN BOHNICE

 17 :1

 TJ KYJE

 

 :

O 3. MÍSTO

25.3.2017

 10:30

 SK UHELNÉ SKLADY

1:15

 TJ BŘEZINĚVES

 

 

 :

 

FINÁLE

25.3.2017

 12:00

  LOKO VLTAVÍN

3 :14

 TJ SLIVENEC

 

 

 :

 

 

 

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ (13:30)

***Celkové pořadí***


1. TJ SLIVENEC

2. TJ LOKO VLTAVÍN

3. TJ BŘEZINĚVEC

4. SK UHELNÉ SKLADY

5. TJ SLOVAN BOHNICE

6. TJ KYJE

 

1.TJ SLIVENEC

2.LOKO VLTAVÍN

3.TJ BŘEZINĚVES

4.SK UHELNE SKLADY

5.TJ SLOVAN BOHNICE

6.TJ KYJE

TABULKA

  TÝM Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body
1 TJ Loko Vltavín 5 5 0 0 68:26 15
2 TJ Slivenec 5 4 0 1 106:19 12
3 TJ Březiněves 5 2 0 3 33:54 6
4 SK Uhelné sklady  5 2 0 3 44:42 6
5 TJ Slovan Bohnice 5 1 0 4 17:52 3
6 TJ Kyje 5 1 0 4 16:96 3

Zimní pohár 2015/16

1.ročník

Gold_Cup_Transparent_PNG_Clipart

Starší přípravka

lokologo_plastikamensi2

20160227_124228

Mladší přípravka

lokologo_plastikamensi2

20160220_124606

  •  Rozpis zápasů a výsledky

                    

  •                                     28.11. 2015           9.30           Loko Vltavín:Bohnice       14:6
  •                                                                   11.30           Uhelné sklady:Troja         10:0
  •                                       12.12.2015          9.30           Loko Vltavín: Uhelné skl.  9:4
  •                                                                   11.30           Bohnice:Troja                    10:3
  •                                      16.1. 2016           9.30            Loko Vltavín:Troja              7:3
  •                                                                   11.30          Bohnice: Uhelné sklady     4:3
  •                                       30.1.2016            9.30           Bohnice: Loko Vltavín        9:6
  •                                                                   11.30          Troja: Uhelné sklady          2:6
  •                                       13.2 2016            9.30           Uhelné sk.: Loko Vlt.          2:4
  •                                                                   11.30          Troja:Bohnice                       0:8
  •                                       27.2.2016            9.30           Troja: Loko Vltavín             3:5
  •                                                                   11.30          Uhelné sklady:Bohnice     4:4

Konečná tabulka

1.Loko Vltavín         5-0-1   45:27      15

2.Bohnice                4-1-1   41:30      13

3.Uhelné sklady      2-1-3   29:23       7

4.Troja                      0-0-6    11:46      0

Info

Místo konání  : areál TJ Lokomotiva Praha , U Průhonu 1 , Praha 7,                                                             povrch UMT
Hlavní pořadatel :    Karel Vodička , tel.: 602 297 114
                                      Petr Bartoň , tel: 777 589 730
                                      Mail : lokomotivapraha@seznam.cz
 Počet mužstev :             4
Systém hry a hrací doba :
                                     Každý s každým 2x  ( celkem zápasů 6 )
                                     4 x 13 minut
Startovné  :  3.000,- Kč 
Pravidla  :  Hraje se dle pravidel PFS – na případných úpravách a změnách se  musí před zápasem dohodnout trenéři.
Za družstva  mohou hrát pouze  hráči registrovaní ve FAČR  za daný oddíl
O pořadí rozhoduje : počet bodů ) vítězství 3b, remíza 1b), vzájemné zápasy( v případě rovnosti bodů více družstev minitabulka , rozdíl skóre).
Rozhodčí zajistí pořadatel.
Ceny :  1.-3. místo  pohár , 1.-4. místo medaile 12 ks
Odpovědnost :  Zůčastněná družstva  jsou zodpovědná za pojištění svých hráčů. Pořadatelé nejsou zodpovědní  za zranění , ztrátu a krádež majetku ve vztahu k účastníkům .
  •  Rozpis zápasů a výsledky

  •  
                                        21.11. 2015          9.30          Loko Vltavín:Kyje                  15:0
  •                                                                  11.30          Březiněves:Uhelné sklady  23:0
  •                                         5.12.2015          9.30         Loko Vltavín:Březiněves        8:8
  •                                                                   11.30         Kyje:Uhelné sklady                 6:6
  •                                           9.1.2016          9.30          Loko Vltavín:Uhelné sklady 8:5
  •                                                                   11.30         Kyje:Březiněves                     10:5
  •                                         23.1.2016          9.30          Kyje:Loko Vltavín                  0:11
  •                                                                   11.30         Uhelné sklady:Březiněves    6:5
  •                                            6.2 2016         9.30          Březiněves:Loko Vltavín        5:5
  •                                                                   11.30          Uhelné sklady:Kyje                4:9
  •                                         20.2.2016          9.30           Uhelné skl.:Loko Vltavín      6:5
  •                                                                   11.30           Březiněves:Kyje                   11:6

Konečná tabulka

1.Loko Vltavín       3-2-1   52:24    11

2.Březiněves          2-2-2   57:35     8

3.Kyje                      2-1-3   31:52     7

4.Uhelné sklady     2-1-3   27:56     7

Info

Místo konání  : areál TJ Lokomotiva Praha , U Průhonu 1 , Praha 7,                                                             povrch UMT
Hlavní pořadatel :    Karel Vodička , tel.: 602 297 114
                                      Petr Bartoň , tel: 777 589 730
                                      Mail : lokomotivapraha@seznam.cz
 Počet mužstev :             4
Systém hry a hrací doba :
                                     Každý s každým 2x  ( celkem zápasů 6 )
                                     4 x 12 minut
Startovné  :  3.000,- Kč 
Pravidla  :  Hraje se dle pravidel PFS – na případných úpravách a změnách se  musí před zápasem dohodnout trenéři.
Za družstva  mohou hrát pouze  hráči registrovaní ve FAČR  za daný oddíl
O pořadí rozhoduje : počet bodů ) vítězství 3b, remíza 1b), vzájemné zápasy( v případě rovnosti bodů více družstev minitabulka , rozdíl skóre).
Rozhodčí zajistí pořadatel.
Ceny :  1.-3. místo  pohár , 1.-4. místo medaile 12 ks
Odpovědnost :  Zůčastněná družstva  jsou zodpovědná za pojištění svých hráčů. Pořadatelé nejsou zodpovědní  za zranění , ztrátu a krádež majetku ve vztahu k účastníkům .